MÖBLER / Trädgård / Fågelbad 12455151
nr 1245 5151
Fågelbad
nutida, djävul, diameter: 40
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 1 april 2019
kl 18:22:04
150 kr
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)